Woody Pískoviště zasouvací se zahradním odpočívadlem

51 kg
Materiál
drevené
Vek od
3 rokov
viecefarebné
Určenie
pre dievčatá a chlapcov

Kvalitne prevedenie, vsetky komponenty dodane, pevna konstrukcia, treba len prelakovat, kolieska tenke drevene ale my domcek neposuvame takze ok. Pieskovisko pouzivame zvlast. Deti sa velmi tesia,travia tam vela casu hranim v domceku, takze to stoji za tu radost vidiet.

• Drevo nie je ošetrené aspoň základným náterom.Inak super

Ako mám niečo ohodnotiť keď mi ešte nebol tovar dodaný?sa najprv zamyslite nad tým keď chcete niečo aby Vám zákazník ohodnotil a tovar nemá doma mal my tovar byť dodaný 27.04.2019 a nemám zatiaľ nič hlavne že vy už máte moje €.!!

51 kg
Materiál
drevené
Vek od
3 rokov
viecefarebné
Určenie
pre dievčatá a chlapcov

• Potom, čo deti skončí hru na piesku, je možné odpočívadlom popojet a zakryť ním celú plochu pieskovisko. Tým ochránite piesok pred znečistením a udržíte ho v čistote. Odpočívadlo sa potom môže stať čím chcete: domčekom, dievčenským budoáru, vojenskou základňou, rozšíreným priestorom pri hre na pieskovisku aj úschovňou pre hračky na piesok. Na leto ho tak môžete vybaviť detským nábytkom, maskáčové látkou alebo množstvom ružového baldachýnu. Záleží len na fantázii vašich detí. Tento výrobok prináša vašim deťom radosť, ale je zároveň neuveriteľne praktický! Pre predĺženie životnosti tohto výrobku odporúčame ošetriť drevo povrchovou úpravou.
  • Vek: 3+
  • Rozmer domčeka: 120 x 125 x výška 143 cm.
  • Rozmer pieskovisko: 115 x 115 x 21,5 cm.

• Drevo nie je ošetrené aspoň základným náterom.Inak super

• Produkt sme objednali z BAMBINO.SK a bol dodany len ciastocne. Cize sa nedal poskladat. Ked sme riesili reklamaciu, komunikacia bola neochotna, neboli schopny skontrolovat si sklady a dodatocne nam poslat chybajuce krabice. Vyhodili sme vyse 120 Eur do vzduchu pre nieco s cim mozme tak akurat v zime zakurit.

V zivote si uz nic neobjedname z bambino.sk a taktiez ani z mall.sk

• Pieskovisko je perfektné, stačí trošku oprášiť, natrieť a hor sa používať.
    • Jedna nevýhoda, že keď padá bočný dážď, tak po stranách neni prikryté.

Produkt je naozaj kvalitný, je to pevné drevo, ktoré keď sa natrie, má dlhú vytrvalosť. Pieskovisko je ľahko zložitelne. Vrelo odporúčam.

Pieskovisko je užasne malý sa v nim výhra strieška chráni ho pred slniečkom :)
    Pieskovisko sa zasúva tak je to dobre lebo je chránené pred zvieratami aj pred dažďom .
    A nespokojná som akurát z kolieskami čo prišli to dlho nevydržia :(
    A cena je dobra ale za tu cenu mohlo už biť aspoň nalakované pieskovisko .